Titles you rated
The Killing RoomRated ★ 5.0
RadiusRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 5.0
PushRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 5.0
The VillainessRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 4.5
Patema InvertedRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 2.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0