Titles you rated
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 0.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 1.5
The NeighborsRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 3.0