Titles you rated
The ProducersRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.5
The Snow QueenRated ★ 2.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
On AirRated ★ 2.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Marry Him If You DareRated ★ 2.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
9 End 2 OutsRated ★ 5.0