Series
Ratings
24- Flower Shop Without a RoseRated ★ 4.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
IRISRated ★ 2.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5