Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
Waiting for LoveRated ★ 3.5
Chicago TypewriterRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 3.5