Titles you rated
Reply 1988Rated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0- The Carrie DiariesRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.5
The Carrie DiariesRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 1.0
City HunterRated ★ 2.5
Angel EyesRated ★ 1.0
You're BeautifulRated ★ 0.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0