Series
Ratings
91
Friends Season 1Rated ★ 3.5
Air CityRated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 2.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 3.0
All InRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
On AirRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0