Movies
Ratings
131
The Front LineRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 3.0