Movies
Ratings
181
BoltRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.5
CasperRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Blood RainRated ★ 3.5
The ScentRated ★ 2.5
The HolidayRated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0