Movies
Ratings
257
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 0.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0