Titles you rated
The PriestsRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
The VisitRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
HerRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 5.0