Titles you rated
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.5