Movies
Ratings
543
The Beauty InsideRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
The PiperRated ★ 1.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
John WickRated ★ 1.5
American SniperRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Any Day NowRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0