Movies
Ratings
323
NanaRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 0.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 3.0