Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.0
UnchartedRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.0