Titles you rated
DorohedoroRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0- Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 4.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0