Titles you rated
EscapeRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 5.0
YoloRated ★ 3.5
My Oni GirlRated ★ 3.0
The UnionRated ★ 2.5
Mission: CrossRated ★ 3.5
The English PatientRated ★ 4.5
The LessonRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
No Hard FeelingsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.5
Don't Buy the SellerRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Book Club: The Next ChapterRated ★ 2.5
Catering ChristmasRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5