Titles you rated
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Su-ki-daRated ★ 0.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 2.5
13 Going on 30Rated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 3.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.0
Peter PanRated ★ 3.5
Carlito's WayRated ★ 5.0
The Fourth KindRated ★ 4.0
The Change-UpRated ★ 2.5
Piranha 3DRated ★ 0.5
The Human Centipede 2 (Full Sequence)Rated ★ 0.5
The Human Centipede First SequenceRated ★ 1.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 1.5
Dark WaterRated ★ 0.5
The GrudgeRated ★ 1.0