Titles you rated
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
SphereRated ★ 4.5
Jin Roh The Wolf BrigadeRated ★ 4.0
PleasantvilleRated ★ 5.0
Lorenzo's OilRated ★ 5.0
Why Did You Come to My HouseRated ★ 5.0
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 4.5
DevilRated ★ 4.0- Tales of the UnusualRated ★ 5.0
Mystic RiverRated ★ 1.0
The Handsome SuitRated ★ 4.5
The ThingRated ★ 4.0
ChocolatRated ★ 4.0
The ESP CoupleRated ★ 4.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 5.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0
EvolutionRated ★ 3.0
Into the MirrorRated ★ 4.5
Green LanternRated ★ 2.5
DreddRated ★ 4.5