Series
Ratings
113
I Need RomanceRated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
RememberRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0