Titles you rated
Porco RossoRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Okay! MadamRated ★ 3.0- Sunset in My HometownRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 2.5
Fall in Love at First KissRated ★ 2.5
20th Century GirlRated ★ 3.0