Movies
Ratings
120
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
RoomRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
A Single RiderRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0