Series
Ratings
110
Angel's RevengeRated ★ 4.0
The King and IRated ★ 4.5- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 5.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 5.0
The Night WatchmanRated ★ 3.5
The PromiseRated ★ 5.0
My Mother Is a Daughter-in-lawRated ★ 5.0
Two MothersRated ★ 5.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 5.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 5.0- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 4.5
- You Are My DestinyRated ★ 4.5
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 4.5
Jang Hee BinRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Empress MyeongseongRated ★ 5.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 4.5- Ladies of the PalaceRated ★ 5.0
Three BrothersRated ★ 4.0