Titles you rated
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 1.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 1.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
School 2013Rated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
The LegendRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0