Movies
Ratings
28
Our TimesRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The KingRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0