Series
Ratings
19- Men on a MissionRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 1.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0