Movies
Ratings
17
ArrivalRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
The InternRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
SplitRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 1.5
A Moment to RememberRated ★ 3.0