Titles you rated
VeteranRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 5.0
The BodyRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0