Titles you rated
SearchingRated ★ 4.0
The WitnessRated ★ 1.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Isle of DogsRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
HerstoryRated ★ 4.0
21 Jump StreetRated ★ 2.5
Midnight SunRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Cool RunningsRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Escape from AlcatrazRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0