Titles you rated
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 3.5
Shugo Chara!Rated ★ 3.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.5
The King and IRated ★ 3.0
Wedding Peach DXRated ★ 5.0
Wedding PeachRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 2.5
The PromiseRated ★ 4.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
All About My RomanceRated ★ 3.0
Who Are You?Rated ★ 4.0
Happy HomeRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0