Movies
Ratings
139
Mona Lisa SmileRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
LooperRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Good Luck ChuckRated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 1.0
HitchRated ★ 4.5
HancockRated ★ 4.5