Titles you rated
The Sheriff In TownRated ★ 1.5
MarathonRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Fist of LegendRated ★ 5.0
The BodyguardRated ★ 5.0
HostelRated ★ 4.5
The Last GodfatherRated ★ 0.5
HanbandoRated ★ 2.0
BraveheartRated ★ 5.0
Crying FistRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
The Evil DeadRated ★ 3.5
Sadako vs. KayakoRated ★ 2.0