Titles you rated
Django UnchainedRated ★ 4.5
WantedRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
The Parent TrapRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.0
The RockRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
The MistRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Where to Invade NextRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 1.0
MinionsRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0