Titles you rated
Shutter IslandRated ★ 4.5
The ThingRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Modern BoyRated ★ 3.0
HellcatsRated ★ 2.5
Man in LoveRated ★ 4.0
HeartbeatRated ★ 3.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
The SpiesRated ★ 4.0
The VanishedRated ★ 2.5
HindsightRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
The Day the Earth StoppedRated ★ 1.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5