Movies
Ratings
31
Love ForecastRated ★ 5.0
New TrialRated ★ 2.5
The KingRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
BluebeardRated ★ 5.0
Kong: Skull IslandRated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0
The MayorRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The King's Case NoteRated ★ 5.0
The Sheriff In TownRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 5.0