Movies
Ratings
59
Summer WarsRated ★ 2.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.0
The Smurfs 2Rated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 2.0
Bring It OnRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
She's the ManRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0