Movies
Ratings
318
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
BombshellRated ★ 4.5
The ClosetRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Forbidden DreamRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 2.0
RosebudRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
Miss CongenialityRated ★ 3.0
Black MoneyRated ★ 4.0
My Dear EnemyRated ★ 4.0
The HustleRated ★ 3.0