Titles you rated
Uncut GemsRated ★ 3.5
CollateralRated ★ 2.5
WolfsRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
HavocRated ★ 0.5
Triple FrontierRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
ElvisRated ★ 3.5
ShaftRated ★ 2.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
ArgylleRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.5- PilotRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
The PledgeRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5