Titles you rated
Band of BrothersRated ★ 4.5
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 2.0
Killing EveRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 5.0