Movies
Ratings
297
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Hell or High WaterRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The Kids Are All RightRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 2.0