Titles you rated
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
...ingRated ★ 3.5
HanbandoRated ★ 2.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0