Titles you rated
The 100th Love with YouRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Mourning GraveRated ★ 1.5
SecretRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Happy Feet TwoRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0