Movies
Ratings
66
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0