Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.0
MommyRated ★ 4.0
The Green RayRated ★ 5.0
Sweet NovemberRated ★ 3.5
PricelessRated ★ 3.5
MicmacsRated ★ 4.5
Yoshino's Barber ShopRated ★ 4.0
Un Chien AndalouRated ★ 4.0
Jules and JimRated ★ 5.0
Traces of LoveRated ★ 3.5
August: Osage CountyRated ★ 4.0- Anna and the KingRated ★ 5.0
Night Train to LisbonRated ★ 5.0
Where Is My Friend's House?Rated ★ 5.0
Bus StopRated ★ 4.5