Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Army of ShadowsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
SinnersRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 2.0
HereticRated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.0
NosferatuRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
FlowRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 3.5
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5