Series
Ratings
87
Knight's & MagicRated ★ 3.5
HERORated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. Jo 2: Crime and PunishmentRated ★ 2.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.0- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
Gokusen Special 3Rated ★ 3.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0