Series
Ratings
149
RememberRated ★ 3.0
Page TurnerRated ★ 4.0
My Horrible BossRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
MemoryRated ★ 4.0
Come Back AliveRated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 3.5
Heartless CityRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 2.5
The Full Throttle GirlRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
LastRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.0
Operation LoveRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Sweden LaundryRated ★ 2.5
My Lovely GirlRated ★ 2.0
Yeon GaesomunRated ★ 2.0