Movies
Ratings
551
The WailingRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
AbductionRated ★ 4.0
UnknownRated ★ 4.0
American WeddingRated ★ 3.5
The Gold RushRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.5
11:14Rated ★ 3.5
I, FrankensteinRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
AdoreRated ★ 4.0
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 3.0
Innocent ThingRated ★ 3.5
The GhostRated ★ 3.0
DoomRated ★ 3.5