Movies
Ratings
416
American BeautyRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 1.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
The PostRated ★ 3.5
ShameRated ★ 3.0
RoomRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
In Another CountryRated ★ 3.5
DogvilleRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 2.5