Movies
Ratings
222
ThorRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
SwiriRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 2.5